Fotowoltaika Puławy

Z niepokojem obserwujesz, jak rosną ceny energii elektrycznej? Nawet przy kontrolowanym zużyciu i energooszczędnym trybie życia możesz od dystrybutorów otrzymywać rachunki opiewające na kilkaset złotych. Przekonaj się, że jest inna droga — sprawdź, dlaczego warto już dziś zainwestować w fotowoltaikę, która wygeneruje prąd dla Twojego domu w Puławach, zasilając wszystkie urządzenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Smart Home Energy.

4 kroki do fotowoltaiki — oferta dla Klientów z Puław i okolic

Smart Home Energy działa na terenie całego województwa lubelskiego, w tym między innymi Puław, gdzie dostarcza rozwiązania z zakresu OZE. Jednym z filarów naszej działalności jest fotowoltaika — w jej ramach oferujemy kompleksową obsługę od A do Z, a dokładnie obejmującą:

  • konsultację — w dogodnym dla Ciebie terminie spotkamy się i omówimy potrzeby Twojej rodziny. Przedstawimy Ci ofertę idealnie dopasowaną do oczekiwań. Rozmowa nie jest zobowiązująca, a Ty możesz przemyśleć sprawę i naradzić się z bliskimi, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na każde pytanie, aby dać Ci pewność, że inwestycja jest dobrze przemyślana;
  • przygotowanie projektu instalacji — dzięki informacjom uzyskanym podczas konsultacji przygotujemy projekt instalacji PV ze wszystkimi jej elementami (panele, inwertery, zabezpieczenia, przewody itd., a na życzenie również magazyn energii). Szczegółowy projekt jest już gotowy do realizacji, a dodatkowo pomagamy naszym Klientom wybrać formę finansowania;
  • montaż — wszystkie komponenty dostarczymy do Twojego domu i zajmiemy się ich instalacją. Wykwalifikowany zespół zadba o to, by wszystkie czynności były wykonane z najwyższą starannością;
  • uruchomienie instalacji — gdy już zamontujemy wszystkie elementy fotowoltaiki w Twoim domu w Puławach i przetestujemy sprawność, zgłosimy instalację do zakładu energetycznego. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, również związanymi z dofinansowaniem inwestycji.

Dlaczego warto zdecydować się na fotowoltaikę w domu w Puławach?

Energia ze słońca, która zasila domowy sprzęt AGD, RTV i oświetlenie, ma szereg zalet. To przede wszystkim niższe rachunki za prąd, a w przypadku autonomicznej instalacji z magazynem energii całkowity brak opłat (dodatkowym plusem jest tutaj niezależność energetyczna). To także zwrot inwestycji nawet w ciągu pierwszych 6 lat jej funkcjonowania. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to ekologiczne rozwiązanie zmniejszające ślad węglowy. Listę korzyści wieńczy zwiększenie wartości nieruchomości oraz łatwość obsługi instalacji. Zapraszamy Klientów z Puław do kontaktu, aby omówić projekt fotowoltaiki dla domu.

Montaż fotowoltaiki: Puławy i okolice

Klienci korzystający z usług Smart Home Energy mogą liczyć nie tylko na doradztwo, ale przede wszystkim na profesjonalny montaż. Dbamy o to, aby elementy fotowoltaiki znajdujące się na dachu budynku były trwale przymocowane i odporne nawet na najsilniejsze podmuchy wiatru. Ponadto proponujemy Klientom z Puław pomoc w uzyskaniu dofinansowania inwestycji, np. z programu Mój Prąd albo Czyste Powietrze. Zapraszamy do kontaktu!