Co oferujemy dla mieszkańców Lublina?

Opłacalna fotowoltaika — dotacje

Lublin i jego okolice należą do głównych obszarów, w których świadczymy usługi. Nasza działalność obejmuje nie tylko sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych, ale też wsparcie w pozyskiwaniu dotacji na zastosowanie takich rozwiązań. Skorzystanie z dofinansowania sprawia, że fotowoltaika stanie się jeszcze bardziej opłacalna, a dodatkowo zapewnia szybki zwrot inwestycji. Dodatkowe środki na zakup i zamontowanie paneli w domu zlokalizowanym w Lublinie lub okolicy można pozyskać przykładowo z programów rządowych takich jak:

Instalacje fotowoltaiczne: Lublin i okolice

Lubelszczyzna należy do regionów Polski, które cechują się stosunkowo wysokim nasłonecznieniem, co jest istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji w panele, jak również ich wydajność.

W tej części kraju szczególnie wyróżnia się Lublin — w przypadku tego miasta i jego najbliższej okolicy można bardzo szybko uzyskać duże ilości energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych.

Zamiana promieni słońca na prąd zachodzi szczególnie intensywnie latem, ale w pozostałych porach roku taka produkcja także jest możliwa.

Zainwestuj w przyszłość, stawiając na fotowoltaikę w województwie lubelskim

Regularne modernizowanie własnej nieruchomości to nie tylko sposób na poprawę swoich warunków bytowych, ale też podniesienie wartości budynku. W związku z tym zakup i montaż innowacyjnych technologii z obszaru fotowoltaiki to inwestycja w przyszłość. Dodatkowo instalacje fotowoltaiczne zwiększają bezpieczeństwo energetyczne, gdyż umożliwiają pozyskanie energii elektrycznej wyłącznie na własne potrzeby. Ponadto panele nie emitują żadnych szkodliwych substancji, więc ich stosowanie jest przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem.

Firma fotowoltaiczna Smart Home Energy — Twój partner w kwestii instalacji OZE

W Smart Home Energy dobro naszych Klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Współpraca z nami stanowi dobry wybór z powodu zarówno wysokiej jakości świadczonych usług, jak i fachowej obsługi posprzedażowej w ramach której sprawdzamy, czy fotowoltaika lub inne zamontowane przez nas instalacje OZE działają prawidłowo. Jeżeli szukasz zaufanego partnera wśród firm fotowoltaicznych, a mieszkasz w Lublinie albo innej miejscowości w województwie lubelskim, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Dofinansowanie ocieplenia budynku mieszkalnego

Dzięki ocieplaniu przeprowadzanemu przez naszych fachowców dom nie tylko zyskuje doskonałą izolację termiczną, ale również estetyczną elewację. Zajmujemy się ociepleniami ścian oraz stropów, tak aby obiekt spełniał normy energooszczędności, a ponadto pomagamy w uzyskaniu dofinansowania w ramach programów:

Nasi specjaliści odpowiadają także na wszelkie pytania. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z doradcą oraz skorzystania z oferty ocieplenia domu!

Skuteczne ocieplanie domów w Lublinie i okolicach

W naszej firmie zajmujemy się realizacją zleceń ocieplenia domów jednorodzinnych na terenie Lublina, a także okolicznych miast.

Pozwala to na znaczące podniesienie parametrów energooszczędności budynków oraz redukcję strat ciepła, a tym samym ułatwia stworzenie i utrzymanie komfortowych warunków w pomieszczeniach niezależnie od pory roku.

Ocieplanie zapewnia jednocześnie niższe koszty eksploatacji budynku — skuteczna izolacja obniża bowiem konieczność dogrzewania domu zimą lub ochładzania go latem, co z kolei zmniejsza rachunki za ogrzewanie czy prąd.

Eliminuje ona również ewentualny problem pleśni bądź wilgoci w budynku.

Nowoczesne pompy ciepła: lubelskie

Każdego, kto dąży do oszczędności energetycznych, które pozwolą zadbać o środowisko naturalne, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pomp ciepła. Urządzenia, jakie proponujemy Klientom z województwa lubelskiego, to między innymi:

Pompy ciepła powietrze-powietrze lub powietrze-woda

Monoblok lub split

Każdorazowo dopasowujemy typ pompy do oczekiwań, potrzeb, jak również warunków.

Pompy ciepła: obsługa od A do Z

Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach instalacji pompy ciepła na terenie województwa lubelskiego. Obejmuje to:

pompa ciepla midea

Konsultacje

Pomoc i doradztwo w uzyskaniu dofinansowania do pompy ciepła

Audyt i zaproponowanie najlepszego rozwiązania

Montaż urządzeń z listy ZUM

Uruchomienie instalacji

Każde zlecenie wykonujemy ze starannością, dokładając wszelkich starań, aby Klient był zadowolony z efektów naszej pracy. Działamy szybko, profesjonalnie i terminowo — proces instalacji pompy ciepła zamykamy zazwyczaj w kilka dni lub tygodni w zależności od dostępności materiałów, warunków pracy i złożoności projektu. Na każdą pompę zakupioną przez naszą firmę dajemy gwarancję, która zazwyczaj (w zależności od producenta) wynosi do 5 lat. Gwarancję dajemy również na montaż urządzeń na 3 lata.

Pompy ciepła: oferta dla Klientów z Lublina i całego woj. lubelskiego

Do zalet pomp ciepła zaliczamy:

Oszczędność energii

 Pompa ciepła zużywa znacznie mniej prądu w porównaniu z tradycyjnymi systemami grzewczymi opartymi na gazie czy oleju. Dzięki temu, mimo początkowego wydatku na instalację, koszty eksploatacji są znacznie niższe. Jeszcze lepsze efekty można osiągnąć, integrując pompę ciepła z fotowoltaiką.

Komfort użytkowania

Systemy oparte na pompach ciepła zapewniają równomierne i stabilne warunki temperaturowe w pomieszczeniach, a więc wyższy komfort użytkowania dla mieszkańców. Wiele nowoczesnych pomp ciepła oferuje również funkcje klimatyzacyjne, umożliwiając regulację temperatury nie tylko w sezonie grzewczym, ale także latem

Ekologię

Ponieważ pompy ciepła wykorzystują energię ze źródeł odnawialnych, takich jak powietrze czy grunt, są one przyjazne dla środowiska. Nie emitują spalin ani innych szkodliwych substancji do atmosfery,

Długą żywotność i niskie koszty utrzymania

Pompy ciepła są solidnie zbudowane i charakteryzują się długą żywotnością. Ich konserwacja czy utrzymanie są stosunkowo proste i tanie w porównaniu z tradycyjnymi kotłami czy piecami gazowymi.

Zadzwoń do nas lub napisz maila, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego warto wymienić stare okna i drzwi na nowoczesne?

Po 1: Lepsza izolacja termiczna.

Chcesz czuć się komfortowo w swoim domu w Lublinie niezależnie od pory roku? Rozważ wymianę
starych okien i drzwi na nowe, które zagwarantują Ci lepszą szczelność, a co za tym idzie oszczędności
na ogrzewaniu zimą i przyjemny chłód latem.

Po 2: Estetyka.

Nowe okna i drzwi zewnętrzne oferują mnogość wzorów i kolorów, które z łatwością dopasujesz do stylu
swojego domu.

Po 3: Hałas.

Mieszkasz przy ruchliwej ulicy i chcesz cieszyć się ciszą i spokojem w domu? Nowoczesne okna i drzwi
zewnętrzne gwarantują lepsze tłumienie hałasów dochodzących z zewnątrz.

Marzysz o cichym i ciepłym domu?

Czy Twoje stare okna i drzwi są nieszczelne i powodują utratę ciepła?

Wymiana okien i drzwi na nowoczesne rozwiązania to najlepszy sposób na osiągnięcie tych celów!

Wybierz Smart Home Energy i odmień swój dom w Lublinie, dzięki wymianie okien i drzwi zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami!

Poznaj opinie naszych klientów!

Przedstawione powyżej opinie pochodzą z Google 4.9/5