Pompa ciepła Chełm

Chcesz poprawić warunki cieplne w swoim domu? Szukasz sposobu na ekonomiczne oraz ekologiczne ogrzewanie budynku? Masz dość regularnego zaopatrywania się w drewno, węgiel czy pellet, a także stale wzrastających cen materiałów opałowych? Postaw na pompę ciepła i zapomnij o wysokich kosztach ogrzewania, uciążliwym transporcie oraz składowaniu paliw stałych, konieczności rozpalania w kotle, jak również kontrolowania jego pracy! W Smart Home Energy zajmujemy się montowaniem nowoczesnych urządzeń, dzięki którym bez jakiegokolwiek wysiłku zarówno Ty, jak i Twoi bliscy będziecie mogli cieszyć się stałą, optymalną temperaturą w pomieszczeniach, a także dostępem do ciepłej wody użytkowej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły naszej oferty dotyczącej montażu pomp ciepła dla mieszkańców Chełma oraz innych miejscowości na Lubelszczyźnie.

Wszechstronny montaż pomp ciepła w Chełmie i nie tylko

W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy między innymi:

  • audyt energetyczny (który jest potrzebny, kiedy starasz się o dofinansowanie) pozwalający dokładnie poznać zapotrzebowanie Twojego domu lub innego budynku na energię wykorzystywaną do ogrzewania, co wskaże parametry niezbędne do wyboru pompy ciepła o odpowiedniej mocy,
  • dobór właściwego urządzenia, uwzględniając zapotrzebowanie, dostępny budżet czy możliwość zastosowania w przyszłości innych rozwiązań umożliwiających korzystanie z OZE,
  • kompleksowy, profesjonalny oraz staranny montaż pompy ciepła zapewniający wydajne i niezawodne funkcjonowanie sprzętu przez wiele długich lat.

Satysfakcja Klientów oraz zadowolenie z wykonanej usługi są dla nas kluczowe, dlatego zapewniamy terminowe, sprawne wykonanie instalacji. Mieszkańców Chełma bądź okolic zainteresowanych inwestycją w pompę ciepła zapraszamy do kontaktu!

Czym wyróżnia się solidna pompa ciepła?

Chełm znajduje się na długiej liście miejscowości zlokalizowanych w województwie lubelskim, w których świadczymy usługi. Jako specjaliści z bogatym doświadczeniem w branży oferujemy pompy ciepła tylko renomowanych marek, takich jak Rotenso, Midea czy Saunier Duval. Stosujemy sprzęt oraz komponenty zamieszczone w spisie ZUM (Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów), dlatego możesz być pewny, że wybierając naszą firmę, inwestujesz w instalację spełniającą aktualne, rygorystyczne standardy środowiskowe. Dzięki temu Twoje urządzenie doskonale sprawdzi się, ogrzewając wnętrza oraz wodę użytkową przez cały rok, pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, jak również zminimalizować emisję zanieczyszczeń w otoczeniu. Popraw komfort w swoim domu i powierz nam instalację pompy ciepła już teraz!